Szkolne-Mundurki.PL: Kalahari - katalog producentów szkolnych mundurków

Kalahari

Partnerzy serwisu: Zlewozmywak, oświetlenie
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odzieży męskiej oraz dodatków do ubioru wyjściowego, a takim dodatkiem są krwaty.

Serwis internetowy Szkolne-Mundurki.PL jest przeznaczony dla:
- szkół, rodziców, pracowników placówek edukacyjnych - pozwala na odszukanie producentów odzieży szkolnej z regionu działałności
- producentów odzieży szkolnej - pozwala na pozyskanie klientów

W chwili obecnej w serwisie znajduje się 242 wpisów.

ZAPYTANIE OFERTOWE O MUNDURKI SZKOLNE

 
Zadaj pytanie ofertowe

Jeśli szukasz wykonawcy mundurków - skorzystaj z naszej bezpłatnej usługi. Po wypełnieniu formularza Twoje zapytanie ofertowe zostanie wysłane do wszystkich firm dostępnych w katalogu.

Zadaj pytanie ofertowe

Kalahari

Data dodania: 2007-04-06.

Firma KALAHARI istnieje na rynku odzieży sportowej, dziecięcej i młodzieżowej od 14 lat. Zatrudniamy pracowników produkcyjnych w ilości około 100 osób w następujących działach:

produkcji dzianin,
konfekcjonowania,
hafciarskim,
marketingu,
handlu.

Szczególnie specjalizujemy się w szyciu bluz bawełnianych, koszulek, spodni, dresów, polarów oraz wykonujemy zlecenia w zakresie odzieży reklamowej i roboczej. Wysoką jakość produkowanych przez nas wyrobów uzyskujemy dzięki nowoczesnemu i specjalistycznemu parkowi maszynowemu oraz organizacji pracy opartej na wykwalifikowanej kadrze.

Sukces nasz jest osiągany przez ciągłe kreowanie nowych wzorów odzieży zgodnych z trendami mody dziecięcej i młodzieżowej. Produkujemy tylko z wysoko gatunkowych przędz bawełnianych oraz tkanin z renomowanych firm. Dzianiny przez nas produkowane poddawane są testom sprawdzającym ich jakość.

Produkowane wyroby dostarczamy bezpośrednio do placówek handlowych, własnymi samochodami na terenie kraju. Firmy z nami współpracujące osiągają sukces. Pragniemy Państwa zaprosić do współpracy ponieważ mamy doświadczenie produkcyjne i handlowe potwierdzone kilkunastoletnim rozwojem firmy. Jesteśmy w stanie sprostać wszystkim potrzebom klienta w tym zakresie. Używamy tkanin zwanych koordynatami obecnie szalenie modnymi na rynkach europy zachodniej.

Pragniemy wspomnieć, że szanujemy naszych stałych kontrahentów udzielając im dużych rabatów.

Teren prowadzenia działalności:
Województwo: wielkopolskie
Powiat: m. Kalisz
Gmina: M. Kalisz

Dane teleadresowe:
Kalahari
Czajków 10
62-812 Jastrzębniki
5 km od Kalisza
woj. Wielkopolskie
(062) 761 29 47

Pierwszy internetowy katalog producentów szkolnych mundurków. W serwisie znajduje się spis firm szyjących szkolne mundurki. Szkoły poszukujące wykonawcy munduków szkolnych mogą zapoznać się z informacjami zawartymi na stronie, a następnie skontaktować się z wybranymi producentami mundurków w celu zapoznania się ze wzorami odzieży szkolnej, kosztami szycia oraz z terminem dostarczenia mundurków szkolnych do szkoły.

Katalog zawiera spis firm zajmujących się szyciem tylko mundurków szkolnych.

Firmy produkujące odzież szkolną mogą dodać informacje o sobie zupełnie za darmo!

Mundurek szkolny | Mundurek | Szkolny mundurek
Szkolne-mundurki.pl istnieje od połowy stycznia 2007 roku. Polityka prywatności
Pomysł i realizacja: Krajniak.org Przemysław Krajniak.